В Умані невідомі спалили машину військових, якою вивозили поранених із фронту ФОТО

У ніч на 8 жовтня в Умані, біля житлового будинку невідомі зловмисники підпалили автомобіль військових.

Про це повідомила міська голова Умані Ірина Плетньова. За словами посадовиці, вона звернулася з приводу цього інциденту до правоохоронців.

«Мала розмову з представниками Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області та Службою безпеки України щодо якнайшвидшого розслідування цієї події. У той час, коли кожен уманчанин працює на перемогу України: плете сітки, ремонтує машини – організовує збір коштів, донатить одну гривню, п’ять, десять – хто скільки може, виявляється, що в нашій громаді є зрадники, що гірше ворога. Триматиму це питання на особистому контролі», – заявила Плетньова.

Жителів громади, які знають щось про цю подію чи були свідками, просять повідомляти або в правоохоронні органи, або особисто міській голові. За даними місцевих ЗМІ, інформацію про підпал бойового автомобіля повідомив військовий Євген Густінович, який наразі перебуває у відпустці в Умані. Він пояснив, що це був автомобіль його побратима, який перебуває в лікарні. Євген забрав у нього автівку, щоб доставити її на передову лінію. Проте в ніч на 8 жовтня в Умані автомобіль згорів.

За словами Євгена Густіновича, він переконаний, що це не було випадкове загоряння, а свідомий підпал військового автомобіля. Автомобіль був пофарбований у «піксель» і на ньому були патріотичні зображення.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.