В Одесі засудили чоловіка, який за $8000 обіцяв «вирішити питання» про непридатність до військової служби ФОТО

Приморський районний суд міста Одеси визнав чоловіка винним у зловживанні впливом. Про це повідомляє видання «Судовий репортер» із посиланням на вирок. Встановлено, що у липні цього року обвинувачений повідомив громадянину, що за 8 тисяч доларів вплине на військових посадових осіб і членів військово-лікарської комісії.

Йшлося про оформлення  документів про непридатність особи до військової служби. У той же день через пару годин обвинувачений одержав 7000 доларів і був затриманий. Початково чоловік підозрювався в організації незаконного переправлення через державний кордон України, за попередньою змовою группою осіб, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 15 ч.3 ст. 332 КК). Із ухвали про обрання запобіжного заходу відомо, що підозрюваний працював у Державній службі охорони.

У подальшому до суду надійшла угода про визнання винуватості у зловживанні впливом (ч.2 ст.369-2 КК). У вироку вказано, що підсудний повністю визнав свою вину, щиро розкаявся і, за словами прокурора, активно сприяв у розкритті злочину. Він має сімʼю, де виховується малолітня дитина, раніше несудимий.

Сторони домовилися про покарання у вигляді  93,5 тисяч гривень штрафу. Також на спецрахунок на підтримку Збройних Сил України стягується 99 тисяч гривень раніше внесеної застави. Зазначимо, що початковою підозрою в організації незаконного перетину кордону чоловікові загрожувало від 7 до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.