В університеті готові приймати до себе нових студентів навіть без вступних іспитів.

В Україні деякі університети допомагають чоловікам уникнути мобілізації. Вони готові приймати до себе нових студентів навіть без вступних іспитів, розуміючи кінцеву мету таких “абітурієнтів”. Одним з таких університетів є Київський університет культури.

Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info. Вони провели експеримент, у якому вирішили записати на вступ до університету чоловіка, що не планує там навчатись.

В Україні кількість чоловіків-вступників до українських ВНЗ зросла в декілька разів за час повномасштабної війни. Бо за законом деякі студенти не підлягають мобілізації.

“Університети продовжують “заробляти” на ухилянтах, розтягуючи вступну кампанію до кінця осені. І навіть не приховують: за студентським квитком можна сховатися від призову. Пропонують вступ без іспитів – тільки оплата навчання”, – йдеться у розслідуванні.

Журналісти провели експеримент і спробували “вступити” до одного популярного приватного університету Києва, а саме до Київського університету культури. Там їм навіть порекомендували, як отримати відстрочку від мобілізації.

Як ухилянти уникають мобілізації 

Чоловіки кожного разу видумують все цікавіші методи ухилення від мобілізації, деякі з них навіть екстремальні. Так, нещодавно один ухилянт, житель Києва, збирався йти пішки в Румунію через засніжені гори. Його разом з іншими чоловіками виявили прикордонники та затримали.

На Закарпатті затримали організаторів відносно нової схеми втечі ухилянтів, коли “клієнти” перепливали Тису у гідрокостюмах. Зазначається, що затримання відбулося, коли “клієнта” везли до українсько-румунського кордону. За задумом, він мав перетнути Тису, глибина якої сягає чотирьох метрів.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.