У Запоріжжі суд відправив в тюрму на три роки вчителя інформатики за незаконне зберігання зброї ФОТО

Запорізький районний суд оголосив вирок у справі щодо незаконного поводження зі зброєю для, викладача інформатики Державного навчального закладу «Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти».

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень, передає 061.

Відомо, що чоловік декілька років тому на форумі «Reibert» без передбаченого законом дозволу придбав стартовий пістолет «ZORAKI-MOD. 914», пістолет «EKOL Р 29 Rev. II», пістолет «EKOL Special 99 Rev. II» та пістолет «AK-SA К9». Замовлення він отримав поштовим відправленням і сховав зброю на території дачного будинку.

Влітку цього року правоохоронці провели санкціонований обшук на території дачного будинку та вилучили зброю. В СБУ чоловіка охарактеризували, як прихильника так званого «руського миру» та повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну

За висновком експертів, пістолети виробництва Туреччини були перероблені та придатні для пострілів кулями, що заряджаються окремо від холостого патрону та мають достатню вражаючу здатність.

У суді обвинувачений пояснив, що влітку 2018 року на форумі він випадково знайшов оголошення про продаж колекції стартових пістолетів. Вони були б/в, під холостий патрон. Коштували вони не дорого. Він списався із продавцем та замовив пістолети. На час придбання зброї, дозволу на зберігання цих пістолетів не мав. З висновками експертів він згоден. Шкодує про купівлю пістолетів та про те, що при придбанні не розібрався з їх особливостями.

Snap On Smile

Розглянувши всі обставини справи, суд призначив викладачу покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Telegram
Google News

Search Ads

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.