У Запоріжжі лейтенант ЗСУ постійно бив підлеглих ФОТО

В Запоріжжі офіцера ЗСУ підозрюють у побитті та катуванні підлеглих. Про це редакція 368.media   дізналася з кримінального провадження за ч. 5 ст. 426-1 КК.

Лейтенанта з Кам’янець-Подільського призначили командиром стрілецького взводу у квітні цього року. Вже через два місяці він почав скоювати злочини проти підлеглих. Так, 17 липня офіцер здійснив шикування взводу снайперів.

Під час шикування надав наказ солдату підійти до нього. Надалі лейтенант протягом пів години наніс підлеглому понад 15 ударів долоням  по обличчю. Наступного дня офіцер скоїв новий злочин вже у стані алкогольного сп’яніння.

Побачивши солдата, він покликав його до себе поспілкуватися. Під час розмови він вхопив підлеглого за шию та наніс його 18 ударів долонею. Після чого, продовжуючи реалізацію умислу на застосування насильства офіцер вдарив чоловіка по голові скляною чаркою, котра розбилася. Надалі лейтенант ще декілька разів ударив солдата.

Через декілька годин, вже вночі,  лейтенант під час шикування взводу знов завдав декілька ударів підлеглому по обличчю.

Крім того, відносно офіцера проводиться ще одно розслідування стосовно нанесення тілесних ушкоджень шляхом підпалу. Підозрюваного суд відпустив під особисте зобов’язання.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.