У Сумах поліція та СБУ затримали посадовицю ОВА ФОТО

Днями правоохоронці затримали трьох представників криміналітету та жінку. Остання навряд чи мала пряме відношення до злочинного світу; однак, за версією слідства, саме вона створила з трьох кримінальників організовану злочинну групу. Так, на початку року підозрювана звернулась до двох злочинців із проханням вибити із місцевого підприємця 15 тисяч доларів, який нібито був її боржником. У лютому зловмисники висловили йому погрозу; утім, чоловік намагався переконати їх, що нічого “замовниці” не винен. Однак злочинців це не хвилювало. Протягом двох місяців вони висловлювали потерпілому погрози та навіть застосовували фізичну силу. Врешті-решт, ця “гра”, вочевидь, набридла злочинцям: у квітні вони перестріли чоловіка, силоміць заштовхали його до автівки та поїхали до нього додому. Під примусом підприємець віддав рекетирам 80 тисяч гривень.

Однак на цьому історія не закінчилась, адже злочинницю сума не влаштувала. Тоді вона залучила до групи ще одного представника криміналітету. 7 липня усі четверо прибули до будинку жертви; жінка залишилась на вулиці стежити за ситуацією, всі інші знову проникли в дім. Злочинці знову вдались до побиття та вимагання, поки врешті не знайшли у домі 40 тисяч доларів. Це було останнім, що вони зробили перед появою поліції: усіх чотирьох осіб затримали на місці злочину.

Наразі жінку та двох чоловіків помістили під варту без права внесення застави; ще один підозрюваний. який не брав участі у вимаганні, знаходиться під домашнім арештом. Як повідомляють в СБУ, затримана жінка виявилась посадовицею Сумської ОВА.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.