У Сумах майно фірми, що постачала обладнання на Мозирський НПЗ, передали до АРМА ФОТО

У Сумах суд наклав арешт на майно компанії з виробництва гідравлічних та пневматичних насосів, котрі поставлялися до підприємств на території Білорусі та росії.

Мова йде про ТОВ НВП «Насостехкомплект», яке заснували громадяни України Олександр Гулий, Євгеній Фулеров та росіянин Сергій Ляшко. Підприємство розташоване у Сумах за адресою вул. 2-А Заводська, 1.

Розслідування встановило, що підприємство до початку збройної агресії рф здійснювало діяльність пов’язану з реалізацією свого товару на території держави-агресора, Республіки Білорусь та республіки Казахстан. Фактично управління компанією здійснює росіянин Сергій Ляшко.

Основними споживачами насосної продукції є наступні підприємства:

Відповідно до матеріалів кримінального провадження одним із видів ліцензійної діяльності «Аноду», з яким співпрацює  сумська компанія, є конструювання та виготовлення обладнання для ядерних установок, радіаційних джерел, пунктів зберігання ядерних матеріалів та радіоактивних засобів. Разом з тим, директором «Аноду» є громадянин рф , який входить до директорського корпусу «Нижньоновгородської асоціації промисловців» та має безпосередній контакт та зв’язки із депутатами міської влади міста від правлячої партії «Единая Россия».

Суд вирішив накласти арешт на 32% корпоративних прав «Насостехкомплекту», а також на нежитлове приміщення, де розміщені адмінкорпус, теплопункт та верстати. Після цього їх передали до АРМА.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.