У СІЗО РОЗПОВІЛИ, ЩО ВИЯВИЛИ У РЕЧАХ ГУМЕНЮКА, ЯКИЙ ВЧИНИВ ВИБУХИ В СУДІ КИЄВА ФОТО

Усі знайдене вилучено для проведення відповідних експертиз.

У камері загиблого Ігоря Гуменюка, який вчинив вибухи у Шевченківському районному суді Києва 5 червня, було знайдено предмети, з яких він із певною часткою ймовірності міг виготовити вибухові пристрої. Про це повідомили у Київському слідчому ізоляторі.

«Одразу після повідомлення про цю подію у слідчому ізоляторі було проведено низку заходів, спрямованих на встановлення об’єктивної істини у цій справі. Зокрема, із залученням фахівця-кінолога було проведено обшук у камерному приміщенні, де утримувався ув’язнений, з метою пошуку компонентів та (або) елементів вибухівки», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі ізолятора заявили, що також було викликано слідчо-оперативні групи Нацполіції та Державного бюро розслідувань.

«Після проведення відповідних першочергових слідчих дій було вилучено окремі речі ув’язненого: флакончики з лікарськими засобами, частини електричних проводів, миючий засіб, коробка з чаєм тощо. Речі вилучено з метою проведення відповідних експертиз», – йдеться у повідомленні.

У слідчому ізоляторі призначено службове розслідування.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.