У селі Піски-Радьківські виявили жахливу російську катівню ФОТО

У нещодавно звільненому селі Піски-Радьківські Харківської області поліцейські виявили ще одну російську катівню, яку окупанти облаштували у погребі.

Про це повідомили у Нацполіції Харківської області.

За інформацією правоохоронців, коли російські військовослужбовці зайшли в село, вони вигнали місцевих з їхніх домівок та самі поселилися там.

“Поліцейські виявили в погребі ще одну катівню, де в нелюдських умовах утримували місцевих. Людей залякували, били та знущалися”, – розповіли у Нацполіції.

Мирних мешканців тримали у крихітному приміщенні, в яке не попадало сонячне світло. Купа ковдр на підлозі, які, скоріш за все, були ліжками для в’язнів і жодної можливості хоча б помити руки або сходити в туалет – в таких умовах тримали загарбникик людей. Про це свідчить відео з катівні, оприлюднене правоохоронцями. Людей закопували, викопували в землю заживо та застосовували протигаз з тліючою тряпкою.

В катівні знайдені фалоімітатор, коробку з вирваними зубними протезами, дроти з мотузками, протигаз…

У селі Піски-Радьківські виявили жахливу російську катівню ФОТО
У селі Піски-Радьківські виявили жахливу російську катівню ФОТО
У селі Піски-Радьківські виявили жахливу російську катівню ФОТО

“По собі російські окупанти залишили розграбовані будинки, бруд та нечистости – фірмовий знак «руского міра». А в будинках, в яких жили, – «розтяжки» на дверях”, – розповіли у поліції.

Раніше поліцейські знайшли подібні рашистські катівні у Балаклії, Ізюмі, Куп’янську, Козачій Лопані, Вовчанську, Липцях.

За інформацією спікера Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенка, на деокупованій частині Харківської області, ще багато побдіних катівень.

“Місць багато, їх повного списку немає. У кожному більш-менш великому населеному пункті де дислокувалися російські військові чи самопроголошена поліція могли катувати чи незаконно утримувати людей.”, – розповів Дмитро Чубенко.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.