У Миколаєві судитимуть групу людей через рейдерське захоплення бази відпочинку ФОТО

Рейдерське захоплення бази відпочинку у Коблево – судитимуть директора підприємства, державного реєстратора та працівника охоронної фірми

Прокурором Миколаївської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, державного реєстратора та працівника охоронної фірми, які незаконно захопили приміщення бази відпочинку «Волна» загальною площею 1131,9 кв м у смт Коблево.

Слідством встановлено, що директор підприємства, для досягнення мети щодо незаконного заволодіння базою відпочинку, залучив державного реєстратора та працівників охоронної фірми, зареєстрованій в інший області країни. Достовірно знаючи про належність вказаного майна на праві власності іншому товариству, він ввів в оману посадових осіб державних установ та органів місцевого самоврядування, надав їм завідомо недостовірні документи, домігся незаконного присвоєння приміщенням іншої адреси та незаконно уклав договори оренди земельної ділянки під ними.

У подальшому, державний реєстратор без будь-яких правоустановчих документів незаконно перереєстрував право власності зазначеними приміщеннями у Єдиному державному реєстрі речових прав. Працівник охоронної фірми брав участь у захопленні будівлі бази відпочинку та перешкоджав законній господарській діяльності власника.

Загальний розмір збитків склав близько 13 мільйонів гривень. У ході розслідування обвинувачені відшкодували законному власнику майже 12 млн грн шляхом повернення йому бази відпочинку.

Дії директора підприємства кваліфіковано за ч.4 ст.190, ч.3 ст. 27 ч.3 ст.206 КК України, державного реєстратора – за ч.3 ст. 365-2, ч.5 ст.27 ч.4 ст.190, ч.5 ст.27 ч.3 ст.206 КК України, працівнику охоронної фірми – за ч.2 ст. 27 ч.3 ст.206 КК України.

Досудове розслідування здійснювалось Миколаївським районним управлінням поліції.

Зловмисникам у разі доведення їх вини загрожує покарання на строк від 6 до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.