У Кропивницькому посадовця підприємства «Укроборонпрома» підозрюють у держзраді ФОТО

У Кропивницькому за державну зраду затримали завідуючого господарства ДП «Ремонтний завод радіотехнічного обладнання» ДК «Укроборонпром».

Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому цього року, посадовець в ході особистого листування, отримав на свій номер аккаунту  в Telegram повідомлення від представника фсб рф з пропозицією повідомляти інформацію щодо розміщення воєнізованих підрозділів на території Кіровоградської області. У якості допомоги росіянин обіцяв сприяти посадовцю в отриманні громадянства рф.

З березня завгосп почав надсилати інформацію для розвідки росії. Він повідомив фсб, що на залізничній станції велика кількість потягів із технікою та вантажами щодня їздить в напрямку Києва. Надалі він отримав завдання  працевлаштуватися на «Кіровоградський ремонтний завод» на посаду охоронця, з метою подальшого збирання та передачі інформації щодо діяльності підприємства.

Продовжуючи свої злочинні дії, спрямовані на надання допомоги іноземній державі в підривній діяльності проти України, підозрюваний працевлаштувався до ДП «Ремонтний завод радіотехнічного обладнання», отримавши від останнього завдання щодо фотографування та передачі таємних документів щодо діяльності даного підприємства.

У липні, знаходячись у кабінеті підозрюваний зробив фотознімки документів стосовно господарської діяльності вказаного оборонного підприємства. Після цього його затримало СБУ. Суд вирішив доправити чоловіка до СІЗО на два місяці.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.