У Хмельницькому суд оштрафував військового, котрий придбав наркотик для власного споживання ФОТО

7 червня Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок військовослужбовцю,  який   звинувачується у незаконному придбані амфетаміну.

У січні 2023 року кулеметник військової частини із Хмельницького,  перебуваючи у Слов’янську Донецької області, за допомогою мобільного застосунку «Телеграм» у невстановленої в ході досудового розслідування особи, замовив «амфетамін» для власного вживання.

Невдовзі солдат забрав посилку з психотропною речовиною у відділені  «Нової Пошти» в Хмельницькому, однак додому її не доніс, адже змушений був віддати працівникам поліції.

Вилучений амфетамін масою 1, 8 грама віднесено до психотропних речовин великих розмірів, інформує пресслужба суду.

Дослідивши матеріали справи, суд визнав ряд обставин, що пом’якшують покарання. Обвинувачений сприяв розкриттю злочину, щиро розкаявся, є учасником бойових дій, має два поранення, пов’язанні із захистом Батьківщини, утримує неповнолітню дитину, на обліках у лікаря нарколога та психіатра не перебуває.

Обтяжуючих обставин суд не встановив, а тому призначив найм’якше в данному випадку покарання – штраф у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч гривень. Окрім того обвинувачений має сплатити державі 755 гривень документально підтверджених витрат на залучення експерта.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.