У Греції затримали українця, якого підозрюють у розкраданні коштів Міноборони ФОТО

Чоловіка підозрюють у незаконному заволодінні бюджетними коштами у розмірі 43 млн грн.

13 листопада в Афінах правоохоронні органи Греції затримали громадянина України, якого підозрюють у незаконному заволодінні бюджетними коштами у розмірі 43 млн грн.

Про це повідомив Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, підозрюваний у змові з іншими особами заволодів грошима, які товариство з обмеженою відповідальністю отримало від Міністерства оборони України на закупівлю товарів військового призначення. Гроші були перераховані на рахунки фізичних осіб-підприємців за нібито надані роботи та послуги.

«Правопорушення сталося у період з 2 березня по 10 травня 2022 року. В той час підозрюваний перебував на посаді директора компанії», –йдеться у повідомленні.

12 липня 2022 року чоловікові повідомили про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем.

На початку листопада прокурори Офісу Генерального прокурора направили до компетентних органів Греції запит на затримання та тимчасовий арешт вказаної особи. Оголошення про розшук скерували й до Інтерполу. Правоохоронні органи Греції затримали підозрюваного, а Апеляційний суд Афін постановив тимчасово заарештувати його. Наразі готуються усі необхідні документи для екстрадиції громадянина в Україну.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.