У Драбові виправдали мобілізованого, якого викликали за допомогою телефонних дзвінків ФОТО

У Драбові виправдали місцевого жителя, який не з’явився після вручення йому повістки. Підсудний розповів, що після отримання документу йому дали “відбій”. Представник військкомату ж наполягав, що чоловіку телефонували, але той не відповідав на дзвінки.

В переддень відправки, до драбівця зателефонували й повідомили час, коли він має з’явитися. Наступного дня йому знову телефонували, проте чоловік не відповідав.

“11 липня знову зателефонував на мобільний телефон, проте він не відповідав, бо був поза зоною. В подальшому він ще телефонував і в інші дні, для повідомлення йому інших днів відправки до військової частини, проте не додзвонився. Факт неприбуття 11 липня був зафіксований шляхом проставлянням відмітки у списку осіб, які підлягали в цей день до направлення у військову частину. Факт про те, що він здійснив телефонний дзвінок та повідомив особу про необхідність прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки окремо ніде не фіксувався”, – йдеться у тексті вироку.

На суді обвинувачений запевнив, що не мав наміру ухилятися від проходження служби. За його словами, незадовго до цього йому повідомили, що поки немає необхідності йти до військкомату.

“Неявка сталася через помилку. Неправильно визначений час та подальші усні вказівки про те, що необхідність в прибутті відпала. Повістка стосувалася іншої дати, яка не вказана в обвинувальному акті, а тому не може бути належним доказом виклику особи та обставиною, що підтверджує його вину. Так само виклик по телефону для прибуття для відправки до місця служби також не є належним доказом, оскільки цей виклик відбувся не у спосіб визначений законом”, – пояснюють у судовому документі.

З огляду на це, Драбівський районний суд виправдав чоловіка у зв’язку з відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.