У Дніпропетровській області керівник сервісного центру затриманий за вимагання хабаря ФОТО

Керівника сервісного центру в Павлограді затримали за вимагання хабаря. Чоловік пропонував відвідувачам за «додаткову плату» безперешкодно та швидко скористатися послугами адмінустанови, повідомляє сайт «Дніпро Регіон» з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.

За даними слідства, чоловік вимагав від відвідувача 10 тисяч гривень за сприяння у оформленні реєстрації автомобіля. Відвідувач повідомив про вимагання хабаря правоохоронцям, які провели засідку та затримали керівника сервісного центру у момент отримання хабаря.

Чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі.

Покарання за вимагання хабаря

Відповідно до статті 368 Кримінального кодексу України, вимагання хабаря карається позбавленням волі на строк від 3 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

У Дніпропетровській області керівник сервісного центру затриманий за вимагання хабаря ФОТО

Якщо хабар вимагається за вчинення або невчинення будь-яких дій службовою особою під час виконання нею службових обов’язків, то покарання становить від 5 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

У разі, якщо хабар вимагається групою осіб за попередньою змовою або повторно, то покарання становить від 7 до 14 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Важливо пам’ятати, що вимагання хабаря є кримінальним злочином, за яке передбачено суворе покарання. Якщо вам пропонують заплатити хабар, не погоджуйтеся, а негайно повідомляйте про це правоохоронців.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.