У Черкасах до 15 років в’язниці засудили працівника обласної лікарні, який здавав фсб позиції ЗСУ ФОТО

У Черкасах засудили медика обласної лікарні, який працював на користь російської фсб. Чоловік їздив територією області, шукав розташування військових та техніки і передавав координати співробітнику ворожої спецслужби. Про це інформують журналісти Про все з посиланням на реєстр судових рішень.

Черкащанин працював фізичним терапевтом реабілітаційного відділення. На початку листопада минулого року йому на Телеграм написав співробітник фсб та запропонував співпрацю. Медик відгукнувся й отримав перше завдання: дізнатися про хід мобілізації та надати координати одного з блокпостів. Злочинець це завдання виконав. В подальшому він викрив для росіян ще кілька блокпостів поблизу Черкас.

“Всё нормально? Получили?», на що той у текстовому повідомленні цього ж дня відповів: «Да, все получил, спасибо большое!». Крім того, в цей же день у текстовому повідомленні написав: «Пожалуйста. Работайте братья!”, – йдеться у матеріалах суду.

Також медпрацівник проявляв й ініціативу. На початку грудня він побачив розташування радіолокаційної станції та запитав у куратора, чи його таке цікавить. На що росіянин ствердно відповів та попросив позначити розташування станції на Google Maps.

8 січня його попросили підтвердити розташування техніки ЗСУ поблизу одного з населених пунктів Черкащини. Зловмисник, попри інші плани на вихідні, взяв квиток на автобус і попрямував виконувати завдання. У звіті також відмітив все на картах.

“Информацию приняли! Спасибо за помощь во благо россии!”, – подякував фсбешник черкащанину.

Вже на суді обвинувачений повністю визнав свою провину. Водночас, з його слів, він не був впевненим, чи справді куратор був представником фсб. Запевняв, що не в повній мірі розумів тяжкості своїх вчинків. Аби спокутати свій злочин, просив відправити його на фронт військовим медиком.

У Черкасах до 15 років в’язниці засудили працівника обласної лікарні, який здавав фсб позиції ЗСУ ФОТО

Під час обшуку в помешканні злочинця було вилучено 1200 доларів та 50 російських рублів. Втім його дружина запевнила, що ці гроші отримала від батьків, а останні це підтвердили.

Придніпровський районний суд визнав медпрацівника винним у держзраді та присудив йому 15 років позбавлення волі.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.