Судитимуть посадовця з Полтави, який за гроші допомагав браконьєрам ФОТО

У травні чиновника Андрія Пінчука спіймали за підозрою у попередженні браконьєрів про рейди та хабарі. Тепер посадовець постане перед судом.

Про розгляд справи повідомили у Крюківському районному суді Кременчука. Андрія Пінчука судитимуть 14 вересня.

Судити посадовця будуть за адміністративне правопорушення щодо незаконного розголошення або використання службової інформації у своїх інтересах.

Що відомо про справу Андрія Пінчука

Андрій Пінчук працював на посаді заступника начальника відділу охорони водних біоресурсів Полтавського рибоохоронного патруля. Службовця викрили 23 травня, але, за даними слідчих, схема з попередження рибалок з’явилася наприкінці 2022 року. 

Відомо, що посадовець «прикривав» браконьєрів, які ловили рибу на Кременчуцькому водосховищі. Він попереджав їх про перевірки рибоохоронного патруля й за це йому платили до 20 тис. грн щомісяця. Завдяки цьому браконьєрам вдалося уникнути відповідальності за вилов риби та порушення заборон, що діяли на той момент. 

Андрія Пінчука судитимуть
Андрія Пінчука судитимуть у Крюківському райсуді

Правоохоронці встановили, що Андрій Пінчук розголосив зацікавленим людям інформацію, яку отримав на службі. За порушення вимог статті 43 Закону України «Про запобігання корупції» щодо нерозголошення інформації з обмеженим доступом на посадовця склали адміністративний протокол.

Нагадаємо, що наприкінці липня на хабарництві викрили керівника хірургічної посади, який працював у військово-лікарській комісії. Це був не єдиний випадок, кажуть в обласному центрі комплектування, але на них оперативно реагували. Наразі склад обласних і районних військово-лікарських комісій проходить з  погодження 12-ої регіональної ВЛК. Це стосується усіх комісій окрім полтавської обласної.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.