Суддя-хабарник Чаус просить замінити 10 років тюрми на 2 роки виправних робіт ФОТО

Колишній суддя Микола Чаус, якого засудили до 10 років позбавлення волі за хабарництво, просить замінити йому покарання на виправні роботи.

Про це свідчать матеріали суду, передають Українськi Новини.

Чаус подав апеляційну скаргу на вирок Вищого антикорупційного суду.

Апеляційна скарга була подана до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду 18 липня.

У спільній апеляційній скарзі адвокати Чауса просять вирок скасувати та закрити кримінальне провадження у звʼязку з невстановленням достатніх доказів для доведення винуватості екс-судді в суді і вичерпанням можливості їх отримати.

Захист просить повторно дослідити письмові матеріали кримінального провадження.

Сам Чаус в апеляційній скарзі просить вирок змінити, перекваліфікувати його дії з ч.4 на ч.1 ст.368 КК України та повторно дослідити обставини, встановлені під час кримінального провадження.

Суддя-хабарник просить помʼякшити йому покарання та замінити позбавлення волі на штраф до 17 тис гривень або виправні роботи на строк від одного до двох років.

Як повідомляли раніше, Вищий антикорупційний суд засудив колишнього суддю Миколу Чауса до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за отримання хабарів.

30 липня 2021 року екссуддю Миколу Чауса знайшли в одному з сіл Вінницької області. Він самостійно вийшов на контакт з правоохоронними органами. При цьому Чаус був без будь-яких речей і в одній спідній білизні.

Першими Чауса перехопили співробітники СБУ. При цьому представники НАБУ вимагали від них передати їм Чауса. В результаті правоохоронці влаштували погоню вулицями Києва. Проте СБУ доставила Чауса в одну з будівель в центрі Києва, пізніше до нього прибув спецпідрозділ НАБУ.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.