Суд в Ужгороді затягує розгляд корупційної справи голови бюджетної комісії Баранинської сільради ФОТО

Йдеться про депутата, секретаря керівника Баранинської територіальної громади Валерія Шалаху, який голосував сам за себе при обранні головою постійної комісії ради з питань бюджету та регуляторної політики. Його мають примусово доставити в суд.

Розгляд справи №308/10950/23 призначено в Ужгородському міськрайонному суді під головуванням Василя Бедьо на 13 жовтня о 11:00.

Відповідно до матеріалів правоохоронних органів, Шалаха В.М., обіймаючи посаду депутата VIIІ скликання Баранинської сільської ради, 20.03.2023 року на засіданні третьої сесії VIII скликання Баранинської сільської ради взяв участь у розгляді проєкту рішення щодо обрання себе як голови постійної комісії ради з питань бюджету та регуляторної політики, і не повідомив Баранинську сільську раду про наявний реальний конфлікт інтересів.

Відтак, депутату інкриміновано два корупційні адміністративні правопорушення за ч.1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП.

У випадку встановлення судом вини порушника і набрання відповідного рішення законної сили В. Шалаху мають оштрафувати, внести до офіційного Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстру корупціонерів) та звільнити з посади секретаря керівника Баранинської територіальної громади Юрія Марусяка.

Однак в громадськості є сумніви в об’єктивному вирішенні даної справи. Оскільки суд затягує її розгляд вже понад 3 місяці при встановленому законодавством граничному терміні в 15 днів. Суддя В. Бедьо отримав матеріали справи відносно депутата ще 27 червня.

Крім того даного голову бюджетної комісії сільради має примусово доставити до ужгородського суду поліція. Оскільки, як зазначено у відповідному рішенні суду від 11 вересня, “Шалаха Валерій Миколайович не з’явився до суду без поважних причин, що свідчить про те, що він ухиляється від явки до суду”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.