Строк арешту НАБУ активів Коломойського, закінчився ФОТО

Строк арешту активів бізнесмена Ігоря Коломойського, який підозрюється в привласненні 9 млрд гривень “Приватбанку”, сплив.

Про це свідчить норма Кримінального процесуального законодавства, передають Українськi Новини.

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура після повідомлення про підозру Коломойському арештували його активи на 48 годин.

Накладання тимчасового арешту на активи строком до 48 годин обумовлено змістом ч. 9 ст. 170 КПК.

Це максимальний строк арешту, який можуть накласти НАБУ і САП.

Прокурор також звернувся до суду із клопотанням про арешт майна.

Це обумовлено необхідністю забезпечення можливої конфіскації або спеціальної конфіскації майна у кримінальному провадженні за фактами привласнення коштів “Приватбанку” в особливо великому розмірі, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та службового підроблення, вчинених організованою групою.

На підставі постанови директора НАБУ, погодженої керівником САП, строком на 48 годин було накладено арешт на частки Коломойського у статутному капіталі товариств, якими він володіє прямо чи опосередковано, у розрізі 307 юридичних осіб, у тому числі акціонерних товариств, розрахунковою вартістю понад 3 млрд грн, а також на майже 1 тис. об’єктів нерухомого майна та понад 1,6 тис. транспортних засобів та суден.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.