Стане менше підробленого бензину: під Дніпром закрили підпільний НПЗ ФОТО

У Дніпропетровській області правоохоронці виявили та припинили діяльність підпільного нафтопереробного заводу (НПЗ), на якому виготовляли фальсифікований бензин та дизельне паливо низької якості. Про це повідомила прес-служба Бюро економічної безпеки України.

За даними досудового слідства, підпільне виробництво фальсифікованого палива було організовано на НПЗ. Раніше цей завод мав усі дозвільні документи. Тепер у нього їх нема. Однак на цьому НПЗ продовжували випускати бензин та дизельне паливо. Щоправда, тепер на них не було жодних дозвільних документів. І якість палива, за попередніми даними, не відповідала нормам.

Куди фігуранти збували підроблене паливо? Як завжди буває в таких випадках, його продавали через мережу власних АЗС. На продаж палива вони не мали ліцензії та дозвільних документів. Жодного обліку теж не велося.

Слідчі Бюро економічної безпеки за даними фактами відкрили кримінальне провадження за ч. ч. 1, 2 ст. 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Покарання за цією статтею передбачає від трьох до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.