Справу колишнього військкома Одещини Борисова приховали від суспільства ФОТО

Кримінальну справу щодо колишнього військкома Одеської області Євгена Борисова, що незаконно збагатився на 152 млн гривень та ухилявся від служби, вирішили закрити від суспільства. Правоохоронці не будуть повідомляти про перебіг засідань та запобіжні заходи для полковника ЗСУ.

Відповідно до ч. 1 ст. 222 та ч. 1 ст. 36 КПК України, дозволу слідчого або прокурора на розголошення інформації, що стосується досудового розслідування цього кримінального провадження, немає. Про це повідомив начальник відділу інформаційної політики та комунікацій спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Едуард Плешко.

Таким чином ситуація щодо публічності справи досі не змінилася. Раніше ми повідомляли, що прокуратура відмовилася розкривати інформацію щодо продовження запобіжного заходу полковнику.

Нагадаємо, влітку Борисова заарештували з заставою у 150 млн гривень. Гроші за офіцера ніхто не вніс. Він залишився у СІЗО по ухвалі Печерського райсуду Києва до 22 вересня. Інформації щодо продовження запобіжного заходу у справі  № 757/31679/23-к правоохоронці офіційно не повідомляли. Тоді буда можливість того, що Борисов втече з країни, як його товариш, через затримання з направленням клопотання до суду.

Наступного дня після того правоохоронці через «Українську правду» як джерела повідомили, що Борисову продовжили арешт до 22 жовтня.

У спецпрокуратурі у сфері оборони Південного регіону цю ситуацію поки не прокоментували. Більш того, на запит редакції там заявили, що не мають права розголошувати таємниці досудового розслідування. Але ж мова лише про призначення запобіжного заходу. Чому ж така таємниця? Відповідь очевидна.

За даними одеських ЗМІ, адвокат полковника Олександр Маковецький пропонує суддям Печерського райсуду та слідчим ДБР разом з прокуратурою 300 тис. доларів. За це вони нібито мають відпустити його під особисте зобовʼязання або помірну заставу. Також Маковецький сподівається виграти апеляцію . Аргумент для судей такий – Євгену Борисову краще ходити, ніж сидіти в СІЗО, бо у нього певні проблеми зі здоров’ям, його він підтримує завдяки пігулкам, які передають родичі. За словами адвоката, арештований воєнком має пʼять вогнепальних поранень ніг. Нагадаємо, що поранення йому наніс бойовий офіцер, коли Борисов намагався залучити його до корупційної схеми.

Джерела в ДБР кажуть, що для завершення слідства ще знадобиться близько місяця, після чого матеріали будуть направлені до суду.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.