Справа про торгівлю новонародженими: 8 немовлят переміщено до Франції, ще одне до Італії - поліція

КИЇВ. 3 серпня. УНН. У справі про масштабну схему переправлення новонароджених дітей за кордон під прикриттям сурогатного материнства відомо, що 8 дітей – у Франції та одна дитина – в Італії. Про це повідомив заступник начальника – начальник організаційно-методичного відділу слідчого управління ГУНП у Києві Андрій Цирульников під час брифінгу у четвер, передає кореспондент УНН.

Цитата

“У нас наявна інформація щодо країн – це 8 дітей у Франції та одна дитина в Італії. Наразі направлені відповідні міжнародні доручення щодо встановлення, де вони перебувають, у якому статусі, чи отримали документи, тому що від нас вони виїхали як громадяни України, а туди відповідно заїхали як туристи”, – розповів Цирульников.

Раніше повідомлялося, що у межах слідства встановлено факти незаконного переміщення за кордон 8 немовлят та попереджено спробу вивозу за кордон ще однієї дитини під час дії воєнного стану.

Доповнення

В Україні викрили масштабну схему переправлення новонароджених дітей за кордон під прикриттям сурогатного материнства.

Один з підозрюваних співорганізаторів злочинної організації – колишній правоохоронець, який раніше відповідав за боротьбу з організованою злочинністю та торгівлею людьми.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.