Секс на автобусній зупинці: у львівському суді пояснили, чому покарали лише дівчину ФОТО

У лютому цього року у Львові стався досить помітний інцидент, коли на вулиці “застукали” молоду пару, яка злягалася прямо на автобусній зупинці. Тоді Франківський районний суд притягнув до відповідальності лише 18-річну дівчину, а от хлопець залишився безкарним.

Тоді місцевих активістів обурила така гендерна дискримінація – і рішення суду було названо щонайменше дивним. Тож журналісти “Громадського” звернулися до канцелярії судової установи, щоб дізнатися про причини такої лояльності до порушника громадського порядку.

Виявилося, що причина потурання для хлопця виявилася банальною: винуватець просто не з’явився до суду.

“У суді є матеріали справи про притягнення до відповідальності молодого чоловіка за статтею про дрібне хуліганство. Станом на 10 травня рішення у справі немає, тому що він не прийшов на судове засідання”, – цитують ЗМІ відповідь на свій офіційний запит.

Влітку минулого року суд Одеси виніс вирок парі, яку спіймали на пляжі за інтимними втіхами. Чоловіку призначено покарання у вигляді півтора року позбавлення волі, а жінці – один рік позбавлення волі. Втім, фізично відбувати покарання секс-зловмисники не будуть, натомість їм призначено випробувальний термін.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.