Розбазарив під забудову землі на 43 млн грн – під суд піде ексдиректор інституту НААН ФОТО

За розбазарювання землі в Голосіївському районі під суд піде ексдиректор одного з інститутів Національної академії аграрних наук України. Його “самодіяльність” завдала державі збитки на 43 млн грн.

Як розповіли у прокуратурі Києва, досудовим розслідуванням встановлено, що в користуванні одного з інститутів Національної академії аграрних наук України перебувала земельна ділянка площею понад 1,1 га, яка належить державі в особі КМДА, з розташованими на ній об’єктами нерухомого майна, у тому числі трансформаторною підстанцією та дослідно-виробничею майстернею.

Діючи всупереч інтересам держави, тодішній директор інституту уклав інвестиційний договір із забудовником про будівництво на вказаній земельній ділянці багатоквартирного будинку.

Для виконання умов договору директор не зазначив в офіційних документах наявність на земельній ділянці об’єктів, що підлягають збереженню, та надав неправдиву інформацію державним органам для видачі дозволу на знесення 15 об’єктів нерухомого майна.

Таким чином, директор інституту фактично розпорядився земельною ділянкою вартістю понад 43 млн гривень, надавши забудовнику можливість збудувати на цій ділянці житлового комплексу з вбудовано-прибудинковими нежитловими приміщеннями та паркінгом без проведення конкурсних торгів та укладання договору оренди.

На теперішній час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт за фактом розтрати майна, вчиненого з використанням службового становища, у особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України) проти посадовця скеровано до Голосіївського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.