рф вербує жінок у в'язницях на окупованих територіях та півдні росії для участі у війні з Україною

КИЇВ. 4 серпня. УНН. росія активно вербує жінок у в’язницях на окупованих територіях та півдні росії для участі у війні в Україні. Про це розповіла засновниця проекту “Русь сидящая” Ольга Романова в інтерв’ю “Можем пояснить”, пише Суспільне, передає УНН.

Деталі 

За її словами, до останнього часу активне вербування жінок відбувалося на окупованих територіях України. Зокрема, 50 ув’язнених, за її даними, пішли воювати із жіночої колонії міста Сніжне у Горлівському районі Донецької області. Крім того, Романовій відомо про 100 успішних випадків вербування жінок у колоніях на півдні росії, зокрема, у липецькій області.

“У липецьку було саме масове вербування. Знаю, що жінки вибували навіть із московських СІЗО”, — повідомила правозахисниця.

Про те, що близько 30 засуджених жінок із виправної колонії №7 у селі новоуглянка в усманському районі липецької області погодилися вирушити воювати проти України, 1 серпня написав Telegram-канал SOTA. Там понад 90% ув’язнених мають позитивний ВІЛ-статус.

За свідченнями полонених в’язнів, про які знає Романова, жінки воюють у підрозділах штурмовиків Міноборони. У багатьох позивний “Вовчиця”. Їх утримують разом із чоловіками, але воюють вони окремо.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.