Публічно ображав військових та вдарив правоохоронця: у Полтаві судитимуть фітнес-тренера ФОТО

Полтавською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього фітнес-тренера з Полтави.

Йому інкримінують перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, умисне заподіяння працівнику правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків, виготовлення та поширення матеріалів, які містять образу честі і гідності військовослужбовців та заперечення збройної агресії рф проти України, вчинені повторно.

За даними слідства, влітку 2023 року чоловік неодноразово конфліктував із працівниками полтавських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

При цьому в зневажливій формі з використанням нецензурної лексики він ображав військових, які виконували службові обов’язки.

Свої дії полтавець фіксував на камеру. У подальшому відеозаписи з принизливими коментарями та «міркуваннями» щодо збройної агресії рф викладав на власній сторінці в соціальній мережі.

Також встановлено, що 29 серпня під час перевірки документів працівниками поліції полтавець поводився зухвало, ігнорував прохання припинити протиправну поведінку, а під час затримання чинив опір та спричинив тілесні ушкодження одному з правоохоронців.

Відповідно до висновку медичного освідування, цього дня колишній фітнес-тренер перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.