ПриватБанк не повернув клієнтці 439 130 гривень за лізінг авто - на чию сторону став суд ФОТО

У ПриватБанку заявили, що клієнтка здійснювала виплати добровільно.

Жінка в рамках договору лізингу з ПриватБанком користувалася автівкою Ford. З’ясувалось, що документ не посвідчений нотаріально. Для того, аби повернути 439 130 гривень клієнтка фінустанови звернулася до суду. 

Як йдеться в рішенні Октябрського районного суду Полтави (юридична назва суду, – ред.), жінка отримала у платне користування автомобіль марки Ford Focus 2012 року випуску та зобов’язалася сплачувати ПриватБанку щомісячні платежі в рамках виконання договору лізингу. Пізніше суд виніс рішення, яким позовні вимоги фінустанови залишили без задоволення. Воно було мотивоване тим, що договір фінансового лізингу є нікчемним.

Цим рішенням не було застосовано наслідків нікчемності правочину. Сторони мали повернути все, що вони отримали. Співробітники ПриватБанку самовільно вилучили транспортний засіб. Однак, фінустанова не повернула кошти, які жінка сплатила за нікчемним договором. Йдеться про суму в 439 130 гривень.

У ПриватБанку заявили, що жінка з моменту укладення договору знала про той факт, що документ не посвідчений нотаріально, але прийняла його до виконання. Вона здійснювала виплати добровільно. 

Рішення суду 

Позов жінки до акціонерного товариства комерційного банку ПриватБанк задовольнили повністю. З фінустанови на її користь стягнуть 439 130 гривень.

“Позивачка виконала взяті на себе зобов’язання та відповідно автомобіль знаходиться у ПриватБанку. Відповідач повинен повернути їй сплачені кошти у розмірі 439 130 гривень, тому суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню”, – наголосили у суді. 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.