Прокурори заявили про спроби влади Києва піддати сумніву підозри, які вручені посадовцям КМДА ФОТО

Київська міська прокуратура заявила, що спостерігає за спробами влади Києва «у маніпулятивний спосіб піддати сумніву обґрунтованості» підозр, які вручені посадовцям КМДА.

Про це повідомила пресслужба прокуратури.

Там нагадали що правоохоронці оголосили підозру директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитру Науменку за фактом розтрати 1 млн грн бюджетних коштів, виділених на виконання робіт з відновлення тротуарів та автодороги. 

«Збитки, завдані кримінальним правопорушенням, підтверджуються проведеними оглядами виконаних робіт із залученням експерта та висновками експертизи», — йдеться у повідомленні.

Також прокуратура каже, що фактом залишається і те, що нині підрядником роботи з відновлення тротуарів та автодороги не проведені. Водночас у КМДА повідомили, що роботи з благоустрою та асфальтування тривають.

«Це має дивний вигляд, оскільки акти виконаних робіт, про які йдеться у повідомленні про підозру, підписані та бюджетні кошти Департаментом перераховані в повному обсязі ще у грудні 2022 року», — додали правоохоронці.

Також прокурори кажуть, що їм незрозуміло, на підставі чого міська влада, не маючи у розпорядженні документів слідства, стверджує, що експертиза нібито проведена «без належного дослідження проєктної документації та наочного огляду». Це не відповідає дійсності, заявляють правоохоронці.

Вони додали, що Департамент муніципальної безпеки та Департамент освіти КМДА проігнорували запити слідства щодо надання документів, які мають значення у кримінальному провадженні щодо загибелі людей через недопуск до укриття. 

Отримання цих документів стало можливим лише після звернення правоохоронних органів до суду з відповідними клопотаннями, кажуть прокурори.

«Наголошуємо, подібні маніпулятивні заяви столичної влади не мають нічого спільного із захистом інтересів територіальної громади від неефективного використання бюджетних коштів та їх розкрадання», — йдеться у повідомленні. 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.