Правоохоронці викрили схему розкрадання понад 115 мільйонів гривень коштів «Київзеленбуду» ФОТО

Прокуратура викрила незаконну корупційну схему, за допомогою якої розікрали 115 млн гривень «Київзеленбуду». Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура на своєму телеграм-каналі.

Зазначається, що за матеріалами досудового розслідування до суду скеровано обвинувальні акти щодо декількох осіб. Серед них: колишній позаштатний радник гендиректора об’єднання, двє колишні гендиректори КО (у 2016–2018 та 2018-2019 роках), ексзаступник гендиректора з комерційних питань, колишній начальник та працівник одного з відділів об’єднання, довірена особа позаштатного радника гендиректора «Київзеленбуду», колишній виконувач обов’язків начальника Управління екології і природних ресурсів Київради, директор приватного товариства та приватний підприємець.

«У 2016-2017 роках «Київзеленбуд» провів тендери на закупівлю спецтехніки. Колишнього позаштатного радника гендиректора КО слідство вважає організатором корупційної схеми. Він забезпечив перемогу в цих тендерах наперед визначених компаній, які поставили техніку за завищеними цінами. Частину незаконно отриманих коштів учасники корупційної схеми перерахували на рахунки іноземних компаній, а звідти — на підконтрольну учасникам схеми компанію, зареєстровану в Італії», — йдеться в повідомленні.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.