Посадовців наукового центру Мін’юсту підозрюють у корупції ФОТО

У Києві посадовцівнаукового центру Мін’юсту підозрюють у корупції.

Оперативникам виявлено публікацію на порталі insidernews.info 23 червня 2023 року щодо вчинення розкрадання бюджетних коштів посадовими особами ТОВ «Буд Система Плюс» та службовими особами Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса» Міністерства юстиції під час проведення будівельних робіт.

Менеджмент  фірми за попередньою змовою із службовими особами наукового центру заволоділи бюджетними грошовими коштами шляхом завищення обсягів виконаних робіт при виконанні робіт з будівництва приміщень для лабораторії.

З посадовцями уклали договір про ремонт будівлі у Харкові на суму 19,5 млн гривень. Відповідно до інформації з ProZorro за вищевказаним договором на рахунок підрядника у грудні 2021 року перерахували 16 млн гривень.

При цьому для будівництва фундаменту було придбано 265 фундаментних блоків на загальну суму 600 тис. гривень, однак під час перевірки виявлено лише 125 фундаментних блоків. Окрім того, в ході виконання робіт завищено витрати на придбання клею для гіпсокартону, цвяхів та інших ТМЦ.

В діях службових осіб ТОВ «Буд Система Плюс» та Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. Проф. М.С. Бокаріуса» вбачаються ознаки кримінального правопорушення – злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК.

Нагадаємо, що у 2021 році редакція 368.media   вже писала про компанію «Буд Система Плюс». Так офіцери Міноборони підписали підроблені документи за фактом проведення капітального ремонту їдальні у військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.