Підприємці стали жертвами тоталітарного режиму ринку Озерка у Дніпрі ФОТО

Підприємці стали жертвами тоталітарного режиму ринку «Озерка». Родина Портретних розповіла нам, як намагається захистити свій бізнес від поборів, шантажу і нападів, за їх словами, з боку директорки центрального ринку та її кураторів. У свою чергу керівниця Озерки судиться з підприємцями. На чиєму боці правда та хто напав на власників магазину з арматурою в руках і намагався заливати приміщення бетоном? Розповіли в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

Відрізали світло, топили каналізацією, влаштовували побої і врешті намагалися залили бетоном. Такі методи заволодіння магазином поблизу дніпровської Озерки описує його власник – Олександр Портретний. Приміщення родина Портретних придбала ще у 2015 році: зробили ремонт, відкрили магазин і працювали… до 2020-го року спокійно.

Олександр та Надія пояснюють: платити їм нема за що, адже приміщення — їхня власність, комунальні послуги сплачують самостійно, а всі дозволи на обладнання нового входу вони мали. На кадрах видно, як невідомий чоловік вночі вимикає опалення в приміщенні магазину, а 1 березня усе приміщення залило каналізаційними водами. Невипадково, вважає власник.

Час від часу до новоствореного входу в магазин навідувалися гості — це фіксували камери спостереження. А 26 серпня ситуація завершилася побоями.

На відео видно, як жінку б’ють в обличчя, забирають телефон. Потерпілі стверджують, що це була охорона Озерки. Чоловіка на землі б’ють ногами і намагаються втрапити комусь лопатою по голові. В якийсь момент внутрішня камера фіксує початок заливки магазину бетоном… із людьми всередині.

Зовні бачимо, що нові двері магазину опечатані пустим папірцем, видно сліди бетонування. Навколо стоять риштування, яких не ставили самі власники.
У Договорі від ТОВ «КП Центральний ринок» Портретним пропонується, щоб Озерка утримувала територію у належному стані, забезпечила водовідвід та електромережі, сплачувала комуналку і надавала охорону магазину. При цьому, якщо ТОВ змінить витрати на утримання, то вартість встановлюватиме в односторонньому порядку — тобто самостійно підніме ціну. Всі ці послуги родина Портретних вже отримувала, самостійно уклавши договори, новий їм не потрібен. І навіть частиною цілісного майнового комплексу, як стверджує «Центральний ринок» в особі Вікторії Перебийніс, їхній магазин не є. Про це вони пишуть у численних зверненнях до директорки ринку.

Журналісти звернулися безпосередньо до Вікторії Перебийніс за коментарем. Щоб поцікавитися і про зміст договору, і про бетонування входу, і риштування на вході. І спочатку навіть планували зустріч, яку їм пообіцяла Вікторія Вікторівна. Проте, надалі її відтермінували, а врешті-решт директорка ринку переадресувала це питання на свого помічника, який представився «просто Ігорем», і повідомив нам, що поки йде слідство — коментарів не буде. Озвучувати це під запис відмовився.

Змусити людей через напади і негаразди продати приміщення за ціною нижчою ринкової — чисте рейдерство, яким займаються покровителі пані Вікторії, вважає Наталія Ешонкулова.

ТОВ «КП Центральний ринок» належить до групи «Приват» Ігоря Коломойського. У Дніпрі наводити порядки там, ймовірно, може Нарік — Петровський. Саме він поспіхом вирушав на день народження Ігоря Валерійовича, коли його люди напали на журналістів Української правди в аеропорту Дніпра.
Власники магазину штор біля Озерки бояться, що тепер напади на них поновляться і це стане черговим доказом тому, хто насправді намагається отримати їхнє приміщення. Чергове судове засідання заплановане 18-го листопада.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.