Підозрюваного у корупції поліціянта з Полтавщини призивають до війська ФОТО

Підозрюваний просив суд повернути заставу та пом’якшити запобіжний захід до особистого зобов’язання без додаткового обов’язку. Лейтенанта призивають на військову службу.

Про це відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави від 7 грудня.

У жовтні лейтенанта поліції Романа Цапуна затримали під час передачі 2 тис. доларів можливого хабаря. За версію слідства, поліціянт міг пообіцяти підприємцю «прикривати» його порушення законодавства. Суд призначив йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави розміром 107 тис. 360 грн. За нього її внесли, тож чоловік звільнений.

Підозрюваного у корупції поліціянта з Полтавщини призивають до війська ФОТО
Скриншот з сайту «Судова влада», що дозволяє ідентифікувати учасників судового засідання

7 грудня розглядали клопотання сторони обвинувачення про продовження терміну дії запобіжного заходу. Підозрюваний та захисник заперечували щодо задоволення клопотання. Адвокат подав клопотання про зміну запобіжного заходу. Зокрема, просив про запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання без додаткового обов’язку – не відлучатися з місця проживання та повернути заставу у зв’язку із призовом підозрюваного на військову службу.

Суд у клопотанні відмовив і продовжити строк дії обов’язків поліціянта, заборонивши йому виїжджати з Миргорода до 10 січня 2024 року.

Затримання на хабарі у Миргороді

Як відомо з ухвали, на хабарі затримали слідчого Миргородського районного відділу поліції. За версією слідчих, 8 вересня біля АЗС у Миргороді він зустрівся з підприємцем і сказав, що той має заплатити 2 тис. доларів. За це він нібито «заплющуватиме очі» на порушення у використанні землі.

10 жовтня відбулася передача грошей, де поліціянта затримали. У суді прокурор просив взяти лейтенанта під варту на час розслідування. Підозрюваний та його захисник були проти.

Затримання на хабарі
Затримання на хабарі

Нагадаємо, що затриманого на хабарі у 4 тис. доларів члена ВЛК оштрафували на 34 тис. грн.

Раніше ЗМІСТ писав, що судитимуть колишнього податківця Полтавщини, який «продав» зняття з військового обліку. Експодатківець взяв у підприємця 4,5 тис. доларів за те, що домовиться про зняття з військового обліку без проходження ВЛК. Його звільнили з роботи, а справу передали до суду.

За даними слідства, інспектор Кременчуцького відділу податкової Полтавщини розповів місцевому підприємцю, що може допомогти зі зняттям з військового обліку. Він сказав, що має знайомих у районному військкоматі й може вплинути на рішення працівників ТЦК без рішення військово-лікарської комісії. Деталі справи тут.

Також стало відомо, що затриманий на хабарі полтавський чиновник став єгерем у «Мисливських традиціях».

Заступника керівника  комунального «Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування» затримали на хабарі за поховання військових. 29 вересня у суді розглядали можливість продовження його запобіжного заходу та відсторонення від посади.

За 3 дні до засідання Нечипоренко влаштувався на роботу у ГО «Мисливські традиції». Його взяли на посаду на посаду єгеря з ненормованим робочим днем та нічними чергуваннями. Через це його захисник просив суд змінити запобіжний захід на особисте зобов’язання. Щодо відсторонення клопотань адвокат не мав. У грудні Сергій Нечипоренко повідомив суду, що став безробітним. Обмеження, які наклали на нього через підозру у корупції, нібито заважають знайти роботу.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.