Перевірка військкоматів та ВЛК: скільки кримінальних справ вже у суді ФОТО

В Україні триває перевірка діяльності та способу життя працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Вже понад 20 обвинувальних актів перебувають в суді.

Про це повідомила радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сап’ян в ефірі телемарафону.

За її словами, наразі розслідується вже понад 260 кримінальних справ щодо роботи ТЦК і ВЛК. Станом на зараз в суді вже понад 20 обвинувальних актів, там фігурують 35 осіб. Загалом підозри вже отримали майже 60 працівників територіальних центрів комплектування. 

“Ці підозри — це перевищення службових повноважень, зокрема. Коли ми говоримо не тільки про побиття та насильницькі дії, а й про факти корупції, то також зафіксовано суми неправомірної вигоди, говоримо про майже чотири мільйони гривень і також арештованого майна у громадян, які уже під підозрою, на три мільйони гривень”, — пояснила Сап’ян.

Нагадаємо, нещодавно в Ужгороді співробітники територіального центру комплектування та соціальної підтримки примусово забрали у військкомат водія автобуса, який привіз дітей із Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо. У Закарпатському ТЦК та СП заявили, що чоловік безпідставно уникає військової служби в Збройних Сил України.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.