ПАРОЛЬ «КАРТОПЛЯ»: ПРИКОРДОННИКИ ЗЛОВИЛИ ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ НАМАГАЛИСЯ ВТЕКТИ В СЛОВАЧЧИНУ ФОТО

Тепер їм загрожує штраф, а провіднику тюрма.

Прикордонники затримали провідника і п’ятьох чоловіків, які намагалися незаконно потрапити у Словаччину. Під час посадки в автомобіль, який мав їх довезти до кордону, порушники повинні були сказати кодове слово «картопля».

Цю та інші вказівки чоловікам давали телефоном із різних номерів, дотримуючись конспірації, повідомили у прес-службі ДПСУ.

«Чотири львів’янина та хмельничанин прибули різними шляхами на Закарпаття. Перевести через кордон їх мав місцевий житель. Така послуга коштувала «клієнтам» від 5 000 до 8 000 доларів. На переправників усі з них вийшли через соцмережі. Чоловіків затримали за 200 метрів до адмінмежі зі Словаччиною», – зазначили в ДПСУ.

П’ятьом чоловікам за спробу незаконного перетину державного кордону загрожує штрафу від 3400 гривень до 13600 гривень або ж адміністративний арешт на строк до 15 діб. Водночас провідник може потрапити за ґрати на 8 років.

Нагадаємо, на Одещини правоохоронці затримали чоловіка, який придумав схему незаконного переправлення чоловіків за кордон за допомогою дешевих автомобілів. За свої послуги чоловік брав 5,5 тисяч доларів.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.