Оприлюднена інформація про російського підполковника, за наказом якого в Херсоні вбили 11 людей ФОТО

Наказ про обстріл центральної частини Херсона, скоєний російськими окупантами 24 грудня 2022 року, віддав командир 8-го окремого артилерійського полку берегової оборони 22-го армійського корпусу берегових військ Чорноморського флоту ВМФ РФ підполковник Дмитро Жаркіх.

Про це йдеться в повідомленні про підозру, оголошену Службою безпеки України цьому російському військовому.

«…Протягом 24.12.2022 об 11.00 та 16.00 год. невстановлені в ході досудового розслідування військовослужбовці 8-го артилерійського полку, знаходячись в районі населених пунктів Нова Збур’ївка, Малі Копані та Підлісне, поблизу с. Нечаеве Олешківської територіальної громади Херсонської області (точне місцезнаходження в ході досудового розслідування не встановлено), за розпорядженнями та на виконання наказів свого командира Жаркіх Д. В., діючи умисно, за попередньої змовою групою осіб, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи тяжкі наслідки у вигляді загибелі і поранення великої кількості осіб, а також створення непридатних умов для існування цивільного населення міста Херсон, бажаючи настання таких наслідків… з використанням РСЗВ БМ-21 «Град», здійснили невибірковий напад реактивними снарядами 9М22 по цивільним об’єктам, тобто об’єктам, які не є воєнними цілями, розміщеним у центральній частині міста Херсон, де взагалі відсутні військові об’єкти», – йдеться в документі.

Оприлюднена інформація про російського підполковника, за наказом якого в Херсоні вбили 11 людей ФОТО
Дмитро Жаркіх

Громадянин РФ Дмитро Жаркіх, як повідомляють правоохоронці, «підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 КК України, тобто у віданні наказу про вчинення інших порушень законів та звичаїв війни, що передбачені міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, поєднанні з умисним вбивством, за попередньою змовою групою осіб».

Дмитро Жаркіх народився 26 березня 1986 році в кримському місті Феодосія. Зараз він, згідно з оприлюдненим українськими правоохоронцями документом, зареєстрований за адерсою: РФ, м. Санкт-Петербург, вул. Комсомолу, буд. 22, а фактично проживає за адресою: РФ, Ставропольський край, м. Ставрополь, вул. Південний обхід, 55-2, кв. 168.  

Нагадаємо, 24 грудня 2022 року російські військові скоїли масований обстріл центральної частини Херсона, під час якого загинули 11 людей і 68 були поранені. Підконтрольний окупантам «тимчасово виконуючий обов’язки губернатора Херсонської області» Володимир Сальдо намагався звинуватити в тому обстрілі ЗСУ, але цим «звинуваченням» лише підтвердив, що обстріл скоїли саме росіяни.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.