Офіс Генпрокурора перевіряє харківського нардепа ФОТО

Улітку Куницький як нардеп поїхав у відрядження в Ізраїль, але встиг побувати у США та повернувся, порушивши термін.

Кримінальне провадження щодо народного депутата відкрито за фактами, оприлюдненими розслідувачами програми “Схеми”

“Куницький отримав від голови ВР дозвіл на виїзд у короткотермінове робоче відрядження в Ізраїль, натомість повернувся лише за три тижні, “засвітившись” в аеропорту Флориди (США). Раніше за схожими фактами були порушені кримінальні провадження і щодо низки інших депутатів, зокрема Віталія Борта (“ОПЗЖ”), та Юрія Арістова (“Слуга народу”)”, – пишуть “Схеми”.

13 грудня за поданням генпрокурора до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення Куницьким кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України,повідомили в Офісі генерального прокурора на запит “Радіо Свобода”.

Як писав KHARKIV Today, у липні Куницький отримав погодження Верховної Ради на виїзд протягом п’яти днів у короткотермінове відрядження, але пробув за кордоном майже три тижні. Як повідомили в апараті парламенту, Куницький був відряджений до Ізраїлю з 3 по 7 липня 2023 року “в рамках діяльності депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Ізраїлем”, де він є співголовою. Повернувся Куницький в Україну лише 22 липня.

Як писав KHARKIV Today, протеже Олександра Дубинського Олександр Куницький виграв вибори у Харкові на 169-му окрузі, він балотувався від президентської “Слуги Народу”.

Перед тим, як стати депутатом, на той момент Youtube-блогер Куницький в своїх відеороликах часто рекламував AutoEnterprise. Коли він став нардепом, то ініціював два законопроекти про ринок електромобілів і електрозарядних станцій. Один з них — “Про нормування і створення умов розвитку мережі зарядних станцій електричних транспортних засобів”. Його розкритикувала Європейська електромобільна асоціація України. Другий законопроект — “Про визначення електромобілів, зарядних станцій і створення умов для переходу на екологічний транспорт до 2030 року” теж зняли з розгляду.

У вересні 2021 року НАБУ проводило обшуки в офісі компанії “Автоентерпрайз” (надає зарядні комплекси та послуги у сфері електромобілів), вдома у заступниці директора компанії Аліни Мустафаєвої і власника Дмитра Ніконова.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.