Необережне вбивство: поліція Закарпаття перекваліфікувала справу мажора Віктора Балоги з Мукачева ФОТО

Від 3 до 5 років обмеження або позбавлення волі “світить” убивці лікаря Івана Турка з Мукачева Віктору Балозі, який, підрізавши його на дорозі, вийшов з автомобіля і наніс чоловіку смертельні удари.

Наразі відсутня повна картина злочину: слідство не інформує, чи не перебував нарадник під дією наркотичних оечовин або алкоголю і які мотиви переслідував, підрізаючи автомобіль.

Однак справу перекваліфікували з “хуліганства” на тяжчу статтю 119 Кримінального кодексу України (Вбивство через необережність).

За ч. 1 ст. 119 ККУ такий злочин карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Винуватець сутички в Ужгороді, в результаті якої помер лікар, син екснардепа Павла Балоги –  Віктор Балога. Він же племінник нині діючого нардепа Віктора Балоги.

За інформацією Віталія Глаголи, саме на нього вказали свідки. Його бачили на місці сутички.

Свідки стверджують, що бачили, як одразу після конфлікту син екснардепа Павла Балоги сів у білий VW Touareg з номерним знаком 4142 й поїхав.

Згадуваний VW Touareg 2021 року випуску зареєстрований на Приватне акціонерне товариство «Мукачівський завод залізобетонних виробів і конструкцій».

Найчастіше цим авто користувався Віктор Павлович Балога 2000-го року народження.

Цей автомобіль неодноразово зупиняли патрульні за перевищення швидкості та складали на водія протоколи за частиною 1 статті 122.

А саме: у квітні 2022 року на Балогу Віктора Павловича (2000 р.н.), у серпні 2022 року на Балогу Павла Івановича (1977 р.н)., у травні 2023 року на Балогу Віктора Павловича (2000 р.н.).

Крім того, численні свідки переконують, що неодноразово бачили Віктора Павловича Балогу за кермом цієї автівки.

Під час дорожнього конфлікту Віктор Балога перебував в авто із своєю дружиною Дарією Бедь, з якою одружився у 2023 році.

На місці був і її брат Микола Бедь, якого спочатку підозрювали, що саме він вдарив лікаря Івана Турока, який після 6 днів у комі помер в Ужгородській лікарні.

Пізніше з’ясувалося, що Балога просив Миколу Бедя заявити у поліції, що це він був зв кермом і що саме він наніс смертельні удари водію.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.