На Житомирщині керівника агропідприємства обвинувачують у несплаті податків ФОТО

Прокурори Житомирської обласної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно керівника агрофірми за фактом ухилення від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до держаного бюджету коштів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, керівник сільськогосподарського товариства Житомирщини протягом 2017-2018 років займався фіктивними безтоварними операціями.

Він відображав у документах бухгалтерської і податкової звітності інтенсивне «придбання» у фіктивних підприємств паливно-мастильних матеріалів, міндобрив, сої та іншої сільгосппродукції. Але фактично нічого не купував. Таким способом ділок формував податковий кредит з податку на додану вартість.

За висновками експертів, унаслідок протиправних оборудок обвинувачений не сплатив до бюджету податків на суму 29 млн грн. Наразі, з метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків, прокурором заявлено позов про стягнення з фігуранта зазначеної суми у повному обсязі.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, проводило Управління СБ України в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.