На Запоріжжі помітили мільйонні махінації на держзакупівлях ФОТО

Наразі суди відкрили провадження за 8 позовами Запорізької та Пологівської окружних прокуратур про визнання недійсними рішень тендерних комітетів, укладених договорів про закупівлю та стягнення в дохід держави коштів на загальну суму понад 10 млн грн

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної прокуратури.

Запорізькою окружною прокуратурою встановлено, що за результатами проведених закупівель комунальне підприємство Запорізького району уклало з суб’єктом господарювання 7 договорів про закупівлю паливно-мастильних матеріалів. 

Надалі Антимонопольний комітет України притягнув до відповідальності постачальника за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, спрямованих на спотворення результатів процедур закупівель. 

Це стало підставою для захисту прокуратурою інтересів держави в суді шляхом звернення з 7 позовами про стягнення до бюджету понад 6,5 млн грн.    

Аналогічний факт узгодженості дій під час тендерних закупівель послуг з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування виявлено Пологівською окружною прокуратурою.  

Наразі її прокурори в Господарському суді Запорізької області доводять недійсність договору поставки товарів на понад 3,6 млн грн, який укладений між Департаментом капбудівництва ЗОВА та комерційною структурою, а також вимагають стягнути цю суму на користь держави. За вказаними позовами відкриті провадження у справах та розпочато судовий розгляд.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.