На Вінниччині ексначальник відділу поліції визнав провину у корупції ФОТО

На Вінниччині колишній начальник відділу поліції №4 Вінницького районного відділу поліції Павло Дармограй визнав провину у зловживання впливом.

У липні 2021 року поліцейський зустрівся із підприємцем повідомив, що за винагороду може вплинути на підлеглих, аби забезпечити вільне перевезення територією Вінниччини деревини без необхідних документів.  За свої послуги він хотів по 100 доларів (на той момент 2,5 тис. гривень) за проїзд однієї вантажівки з деревом.

Дармограй наголосив, що безперешкодне перевезення лісопродукції без документів можливе тільки з його дозволу. Підприємцю слід було назвати номерні знаки вантажівок та день їх проїзду, щоб керівник попередив своїх підлеглих, кого не треба не зупиняти.

У липні 2022 року вантажівка «КАМАЗ» вільно зробила перші три ходки з деревиною із села Вівсяники в напрямку смт Турбів. Того ж дня поліцейський на свою картку отримав 7,5 тис. гривень винагороди.

19 липня територією області знову вільно тричі проїжджав «КАМАЗ» із деревиною. У той день обвинувачений зустрівся з чоловіком на АЗС «Сенс», щоби знову обговорити питання безперешкодного проїзду. Проте його викрили під час передачі 7,5 тис. гривень.

У суді обвинувачений не заперечував скоєне і щиро розкаявся. Йому призначили узгоджене покарання у вигляді 34 тис. гривень штрафу.

На даний час Дармограй звільнився з поліції та мобілізований до ЗСУ. У 2015 році під час атестації співробітників міліції посадовця, який обіймав посаду заступника начальника управління превентивної діяльності поліції Вінницької області понизили в посаді.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.