На Тернопільщині чоловік відмовився від мобілізації і вилаяв суддю: як його покарали ФОТО

Мешканець Тернопільської області засуджений до 1 року випробувального терміну після того, як відмовився мобілізуватися до лав Сил оборони.

Про це йдеться у вироку Борщівського районного суду Тернопільської області.

Зокрема, Феміда визнала винним мешканця Тернопільської області в ухиленні від мобілізації під час воєнного стану.

20 червня 2022 року чоловік пройшов ВЛК, яка визначила, що він придатний до військової служби. Наступного місяця, а саме 21 липня 2022 року, військовозобов’язаний мав прийти до ТЦК для направлення до навчального центру, проте цього не зробив.

Під час судового засідання чоловік повідомив, що від дійсно пройшов ВЛК, проте був визнаний непридатним до служби у десантно-штурмових військах. Тоді йому вручили повістку на службу за іншою спеціальністю, але він не зміг прибути до ТЦК, оскільки в нього не було грошей на проїзд.

Начальник обліково-мобілізаційного відділення розповів, що військовозобов’язаний у нецензурній формі заявив йому, що він відмовляється від мобілізації та подальшої служби у Силах оборони, через що керівництво ТЦК звернулося до поліції. Суд визнав чоловіка винним та призначив йому три роки позбавлення волі з випробувальним терміном у вигляді 1 року. Це рішення можна оскаржити в апеляційній установі.

В Україні дев’ятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов’язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов’язком кожного українця є захист своєї країни, Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни – завтра вона може прийти до тебе.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.