Мер Одеси втік до москви через Мелітополь? ФОТО

Мер Одеси Генадій Труханов, за якого внесли заставу, 5 травня вийшов із СІЗО. А 8 травня, одеські ТГ-канали відомо, що він покинув межі України через окупований Мелітополь, і зараз знаходиться у москві.

Одеські телеграм-канали припускають, що одіозному меру Південної Пальміри банально дали час на те, аби покинути територію України. Повідомляється, що Труханов зробив це через тимчасово окупований Мелітополь.

За що затримано Труханова?

Мера Одеси затримано за підозрою у присвоєнні понад 92 мільйонів гривень під час придбання у 2016 році будівлі,  яка входила до майнового комплексу кранобудівного заводу-банкрута “Краян”. За будівлю приватній структурі сплачено 185 мільйонів гривен.

Вказана приватна фірма, але на початку 2016 року, заплатила за комплекс на аукціоні, організованому ліквідатором, всього 11,5 млн грн. Підозрювалось, що отримані 185 млн грн продавець намагався перерахувати фіктивній компанії. Однак НАБУ та САП домоглися накладення арешту на рахунки компанії-продавця будівлі і заборонили такі  «маневри».

Мера Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана затримали аеропорту “Бориспіль”.  25 квітня було прийнято рішення: аби залишитись на волі на час розгляду справу, Генадій Труханов мав «внести» 30,866 млн грн. Оскільки гроші внесено не було, 4 травня Труханова було взято під варту.

Його можна було «викупити» за 13,4 млн грн. Дану заставу вніс депутат промерської фракції «Довіряй ділам» Одеської міськради Дмитро Танцюра.

Мера Одеси відсторонять від посади?

Мера Одеси можуть усунути з посади мера Одеси. Скоріше за все, спеціалізована прокуратура (САП)  може подати відповідне клопотання. По правді кажучи, звинувачення у корупції звучали й раніше, але висувати їх слідчі не поспішали – у зв’язку з війною та можливих закидів у політизації справи.

– Підстави для усунення є, адже сама посада мера сприяла скоєнню злочину і злочинна діяльність може продовжуватися, – пишуть журналісти.

Скандальне інтерв’ю італійцям

29 серпня 2022 року Генадій Труханов дав інтерв’ю відомому італійському виданню Corriere della Sera, яке викликало хвилю обурення серед українців.

Серед іншого, Генадій Труханов говорив, що Україні потрібно вести переговори з росією та шукати компроміси. Мер Одеси підкреслив: йдеться про життя мільйонів людей, тому необхідно домовлятися з росією та поступово шукати вихід із становища. Зокрема, йшлося і про майбутнє окупованого росією Криму.

Міський голова Одеси також заявив, що виступає проти знесення памятнику Катерині Другій.

Труханов у інтервю також припустив, що путін спробує захопити Одесу. Причому, на думку мера Одеси, російські війська мало бомблять Південну Пальміра, бо російський диктатор хоче захопити її цілою і неушкодженою.

Окрім цього, Труханов наголосив, що вірить у перемогу України, але вважає, що війна буде довгою і тяжкою.

До речі, західні експерти вважають: росія почне новий великий наступ на Україну на початку 2024 року. Цього разу із метою захоплення всього південно-західне узбережжя, що дасть можливість повністю відрізати нашу країну від моря.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.