Київський апеляційний суд залишив під вартою колишнього одеського військкома Борисова ФОТО

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані прокурором та стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, який відправив у СІЗО Одеського військкома Євгена Борисова

Як повідомили у пресслужбі суду, він пробуде у слідчому ізоляторі до 18 грудня 2023 року включно.

У вересні Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону продовжила строк досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо військкома до 22 жовтня.

Своєю чергою Печерський районний суд Києва 19 вересня продовжив строк тримання під вартою Борисова до 22 жовтня з альтернативою внесення застави у розмірі 149 тисяч 998 гривень. 

Раніше, 25 липня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід колишньому начальнику Одеського обласного центру комплектування та соціальної підтримки – тримання під вартою протягом двох місяців з можливістю внесення застави у розмірі 150 мільйонів гривень.

Борисова підозрюють: у набутті особою, уповноваженою на виконання функцій держави активів, вартість яких більш ніж на шість тисяч п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує її законні доходи; у нез’явленні вчасно на службу без поважних причин військовослужбовцем, вчиненому в умовах воєнного стану; в ухиленні військовослужбовця від несення обов’язків військової служби шляхом обману, вчиненому в умовах воєнного стану.

24 липня працівники Державного бюро розслідувань спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора затримали колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Раніше йому оголосили про підозру у незаконному збагаченні на сотні мільйонів гривень та в умисному ухиленні від несення служби. Колишній посадовець намагався втекти від слідства, при цьому він використовував елементи конспірації – змінював номери телефонів, автомобілів, та місцеперебування.

28 червня ставка Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України звільнила з посади начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки оперативног командування Євгена Борисова.

На початку травня 2023 року працівники Державного бюро розслідувань почали кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем начальником Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час мобілізаційних заходів. 

У Бюро наполягали, що за оперативними даними, за винагороду посадовець давав вказівку підлеглим не призивати тих чи інших осіб.

Перед тим, начальника Одеського обласного територіального центру комплектування наразі відсторонили від виконання своїх службових повноважень.

Крім того ДБР перевіряло інформацію викладену у засобах масової інформації щодо невідповідних заробітку статків родини посадовця.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.