Київські чиновники привласнили на ремонтах ліфтів 1,3 млн грн – поліція ФОТО

Поліція викрила схему привласнення бюджетних грошей на ремонтах ліфтів у київських багатоповерхівках. Учасникам схеми, які заволоділи понад мільйоном гривень, повідомлено про підозри. Про це йдеться у заяві поліції, пише УНН.

Поліцейські встановили, що посадові особи столичного комунального підприємства, яке спеціалізується на будівництві та реконструкції, спільно з представниками підрядних організацій вступили в злочинну змову для особистого збагачення.
Серед підозрюваних — службові особи одного з Департаментів столичної міської адміністрації, посадовці комунального підприємства та керівники підрядних організацій.

Після проведення тендерів на здійснення капітального ремонту ліфтового обладнання, замовник послуг і переможці держзакупівель підписали між собою відповідні договори.

Для реалізації свого злочинного задуму фігуранти вносили до звітної документації недостовірні дані щодо обсягів та вартості виконаних робіт. Подібні дії могли призвести до технічних поломок з непередбачуваними наслідками для користувачів.

Цитата

«Слід зазначити, що підрядникам перерахували з місцевого бюджету 100% від суми укладених договорів. У результаті таких дій на проведенні ремонтних робіт зловмисники привласнили 1,3 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.