Корупційний скандал в Дніпрі розширюється до Банкової. ФОТО

Тепер «Схеми» (Радіо Свобода) встановили спільні перельоти голови ОВА Резніченка та його фітнес-тренерки разом із «консультантом» з Банкової Юрієм Голиком.

Журналісти звернулись по коментарі до всіх згаданих осіб і чекають на відповідь.

Два дні тому «Схеми» та «Українська правда» опублікували розслідування, де розповіли, що приватна фірма «Будінвест Інжиніринг», яка освоїла під час війни півтора мільярда гривень на ремонті доріг у Дніпропетровській області, напряму пов’язана з керівником Дніпропетровської ОВА Валентином Резніченком. А саме від нього залежить, кому і в яких обсягах виділяти бюджетні кошти області.

Окремо «Схеми» звернулися до президента з проханням прокоментувати виявлені у розслідуванні факти, враховуючи, що керівник Дніпропетровської ОВА – призначена президентом особа, і той факт, що саме ОП координує процес відбудови інфраструктури по Україні.

Також запитали, в якому статусі свою роль у цих процесах відіграє Юрій Голик – давній соратник керівника Дніпропетровської ОВА, присутній на усіх нарадах щодо плану відновлення України.

Пресслужба ОП, пославшись на воєнний стан, повідомила про «неможливість надання інформації» та «відстрочення розгляду запиту» до його закінчення.

Нагадаємо, після публікації розслідувань «Схем» і «УП» Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне впровадження.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.