Катування у Самбірському військкоматі: суд обрав запобіжний захід одному з фігурантів ФОТО

Працівники ДБР подали клопотання про обрання для обох підозрюваних запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави

21 вересня суд обрав запобіжний захід для заступника начальника одного з відділів Самбірського районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки – цілодобовий домашній арешт.

Він разом з іншим працівником військкомату підозрюється у незаконному утриманні та катуванні двох громадян. Засідання щодо іншого фігуранта триває.

Працівники ДБР подали клопотання про обрання для обох підозрюваних запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. 

Нагадаємо, працівники військкомату більше тижня незаконно утримували двох чоловіків, били їх та знущалися, намагаючись примусити їх “добровільно” пройти військово-лікарську комісію для подальшої мобілізації.

Також прокуратура спільно з ДБР завершили розслідування щодо групи правоохоронців, які катували наркозалежних та вибивали з них гроші. За даними ДБР, до складу злочинного угрупування входило 11 працюючих правоохоронців.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.