Калуська влада відсудила у "Карпатської нафтової компанії" 1,8 млн гривень ФОТО

У Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднене рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 31 липня у справі за позовом Калуської міської ради до ТОВ “Карпатська нафтова компанія” про стягнення безпідставно збережених коштів за використання земельної ділянки в розмірі орендної плати в сумі 1 млн 816 тис. 963,62 гривні.

Позовні вимоги міська рада обґрунтувала тим, що відповідач є користувачем земельної ділянки, площею 3 6241 га, яка знаходиться на вул. Б. Хмельницького в м. Калуші. На земельній ділянці розташоване нерухоме майно, що належить “Карпатській нафтовій компанії”, однак кошти у бюджет громади від орендної плати за землю не поступають. Відтак міська рада просила стягнути з підприємства понад 1,8 млн гривень — орендна плата за період з 26.07.2021 (це дата державної реєстрації земельної ділянки площею 3,6241 га з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) по 30.04.2023 року, повідомляють “Вікна”.

Суд виніс рішення, яким повністю задовольнив позовні вимоги міської ради.

Зокрема, суд встановив, що державну реєстрацію земельної ділянки площею 3,6241 га було проведено 26 липня 2021 року, що підтверджується Витягом з Державного земельного кадастру, вона належить до комунальної власності. Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно на вказаній земельній ділянці розташований об`єкт нерухомого майна, а саме майновий комплекс, що на праві приватної власності належить ТОВ “Карпатська нафтова компанія” з 10.10.2013 року.   

Однак правовстановлюючих документів на землю підприємство не оформило.

За рішенням суду, крім понад 1,8 млн гривень безпідставно збережених коштів за використання земельної ділянки, “Карпатська нафтова компанія” має також сплатити 27 254 гривень судового збору.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.