Ірина Фаріон звинуватила студентів Львівської політехніки у праці на ФСБ ФОТО

Вона також назвала їх мітинг за її звільнення з посади викладача марксистсько-ленінським рухом, а його учасників необільшовиками, які хочуть її фізично знищити

Ірина Фаріон звинуватила у праці на ФСБ студентів Львівської політехніки. Вони нібито зробили протест не проти мовознавця, а на підтримку російської мови. Також вона назвала молодих людей необільшовиками.

Про це йдеться у її повідомленні на офіційному Telegram-каналі. Вона скопіювала коментар користувача Олени Гуменюк, яка її підтримала і поділилась дописом вже на своїй сторінці.

Також вона 15 листопада написала ще один допис у якому прокоментувала мітинг студентів Львівської політехніки. Вони мітингували за її звільнення з посади викладача ВНЗ. У своєму повідомленні, вона ставить під сумнів, що українці на мітингу є українцями, і навіщо вони вийшли на вулиці. Вона вважає, що це “необільшовики, які хочуть її фізично знищити”.

Що кажуть у Львівській політехніці

Ірина Фаріон викладає у національному університеті “Львівська політехніка”. Проректор з науково-педагогічної роботи Олег Давидчак домовився зі здобувачами вищої освіти про те, що буде створена спеціальна комісія на якій дослідять висловлювання щодо її заяв. За його словами, викладачку звільнити дуже важко, адже у ВНЗ немає правових підстав для цього.

Давидчак розповів мітингувальникам, що їх думку врахують, але також варто враховувати й думку персоналу та викладацького колективу університету. Вони також вислухають позицію Фаріон і комісія вирішить, що далі робити. Також, за його даними, ректорат проводив анкетування стосовно викладачки й на неї раніше не жалілись студенти.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.