Голову правління Полтавського ГЗК взяли під варту ФОТО

Печерський районний суд Києва 26 вересня обрав запобіжний захід голові правління Полтавського ГЗК Віктору Лотоусу у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави 999 млн 991 тис грн. Про це УП повідомила пресслужба Нацполіції.

Як встановили співробітники Нацполіції, комбінат мав ліцензію лише на видобування залізистих кварцитів. А відходи, що утворюються в процесі збагачення корисних копалин, мали зберігатися у спеціально відведених сховищах. 

Однак фігуранти, не маючи відповідної ліцензії, обробляли їх, а отриманий щебінь різних фракцій реалізовували суб’єктам підприємницької діяльності.

Відходи, отримані в результаті дроблення та збагачення залізистих кварцитів, також відносяться до корисних копалин загальнодержавного значення. Це підтвердив висновок експертного дослідження. А відтак на їх використання необхідно було отримати відповідну ліцензію. 

Слідство встановило, що у період 2015-2021 років незаконно було видобуто понад 20 млн кубометрів корисної копалини, а сума завданих збитків становить понад 157 млрд грн збитків.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.